talerze

Talerz deserowy touch! Five Senses black 22 cm

Talerz deserowy touch! Five Senses black 22 cm

Designersko

Nadzwyczajnie opływowy talerz deserowy – z finezyjną dekoracją w postaci obrysu po odcisku palca. Pięknie ozdabia stół i ładnie wygląda z innymi naczyniami tej kolekcji. Szalenie zmysłowy w dotyku! Kolekcja Kahla Touch! Five Senses black to porcelana, której aksamitnej powierzchni z dekoracyjnym, czarnym motywem dotyka się z przyjemnością! Pobudza pięć zmysłów, które decydują o tym, że można ją naprawdę pokochać. Zachwycająca dla oczu, przyjemna w dotyku, wydobywająca pełnię smaku podawanych w niej potraw i zatrzymująca ich aromaty w swoim wnętrzu. Niezwykła forma, idealna gładkość i zaskakujące współgranie funkcjonalności z dekoracyjnością to jej podstawowe zalety. Obsypywana na całym świecie nagrodami za formę, wyjątkowy design i sztukę dekoracji (m.in. Francja, Niemcy, Szanghaj, USA). Można myć w zmywarce i używać w mikrofalówkach. Touch! to pierwsza na świecie porcelana z wtopioną aksamitną materią gwarantująca unikalne doświadczenia zmysłowe. Naczynia touch! chronią dłoń przed gorącem.Opatentowana technologia Touch! otrzymała już kilka prestiżowych nagród w dziedzinie designu. Specjalna trójwymiarowa otoczka w 12 żywych kolorach zadziwia gładkością i aksamitnym połyskiem. Porcelana Touch! produkowana jest w niemieckiej manufakturze Kahla słynnej z troski o środowisko.W kolekcji touch! są filiżanki do espresso, cappuccino, macchiato, miseczki śniadaniowe, jak i pełna zastawa stołowa.

52 zł
Talerz do zupy touch! Five Senses black 21 cm

Talerz do zupy touch! Five Senses black 21 cm

Designersko

Elegancki talerz do zupy. Będzie piękną oprawą zarówno dla zupy wiosennej jak i egzotycznych propozycji kuchni wschodniej. Dopełnienie zastawy stołowej i wyjątkowa, opływowa linia. Szalenie zmysłowy w dotyku! Kolekcja Kahla Touch! Five Senses black to porcelana, której aksamitnej powierzchni z dekoracyjnym, czarnym motywem dotyka się z przyjemnością! Pobudza pięć zmysłów, które decydują o tym, że można ją naprawdę pokochać. Zachwycająca dla oczu, przyjemna w dotyku, wydobywająca pełnię smaku podawanych w niej potraw i zatrzymująca ich aromaty w swoim wnętrzu. Niezwykła forma, idealna gładkość i zaskakujące współgranie funkcjonalności z dekoracyjnością to jej podstawowe zalety. Obsypywana na całym świecie nagrodami za formę, wyjątkowy design i sztukę dekoracji (m.in. Francja, Niemcy, Szanghaj, USA). Można myć w zmywarce i używać w mikrofalówkach. Touch! to pierwsza na świecie porcelana z wtopioną aksamitną materią gwarantująca unikalne doświadczenia zmysłowe. Naczynia touch! chronią dłoń przed gorącem.Opatentowana technologia Touch! otrzymała już kilka prestiżowych nagród w dziedzinie designu. Specjalna trójwymiarowa otoczka w 12 żywych kolorach zadziwia gładkością i aksamitnym połyskiem. Porcelana Touch! produkowana jest w niemieckiej manufakturze Kahla słynnej z troski o środowisko.W kolekcji touch! są filiżanki do espresso, cappuccino, macchiato, miseczki śniadaniowe, jak i pełna zastawa stołowa.

56 zł
Talerz deserowy touch! Five Senses red 22 cm

Talerz deserowy touch! Five Senses red 22 cm

Designersko

Nadzwyczajnie opływowy talerz deserowy – z finezyjną dekoracją w postaci obrysu po odcisku palca. Pięknie ozdabia stół i ładnie wygląda z innymi naczyniami tej kolekcji. Szalenie zmysłowy w dotyku! Kolekcja Kahla Touch! Five Senses black to porcelana, której aksamitnej powierzchni z dekoracyjnym, czerwonym motywem dotyka się z przyjemnością! Pobudza pięć zmysłów, które decydują o tym, że można ją naprawdę pokochać. Zachwycająca dla oczu, przyjemna w dotyku, wydobywająca pełnię smaku podawanych w niej potraw i zatrzymująca ich aromaty w swoim wnętrzu. Niezwykła forma, idealna gładkość i zaskakujące współgranie funkcjonalności z dekoracyjnością to jej podstawowe zalety. Obsypywana na całym świecie nagrodami za formę, wyjątkowy design i sztukę dekoracji (m.in. Francja, Niemcy, Szanghaj, USA). Można myć w zmywarce i używać w mikrofalówkach. Touch! to pierwsza na świecie porcelana z wtopioną aksamitną materią gwarantująca unikalne doświadczenia zmysłowe. Naczynia touch! chronią dłoń przed gorącem.Opatentowana technologia Touch! otrzymała już kilka prestiżowych nagród w dziedzinie designu. Specjalna trójwymiarowa otoczka w 12 żywych kolorach zadziwia gładkością i aksamitnym połyskiem. Porcelana Touch! produkowana jest w niemieckiej manufakturze Kahla słynnej z troski o środowisko.W kolekcji touch! są filiżanki do espresso, cappuccino, macchiato, miseczki śniadaniowe, jak i pełna zastawa stołowa.

52 zł
Talerz do zupy touch! Five Senses red 21 cm

Talerz do zupy touch! Five Senses red 21 cm

Designersko

Elegancki talerz do zupy. Będzie piękną oprawą zarówno dla zupy wiosennej jak i egzotycznych propozycji kuchni wschodniej. Dopełnienie zastawy stołowej i wyjątkowa, opływowa linia. Szalenie zmysłowy w dotyku! Kolekcja Kahla Touch! Five Senses black to porcelana, której aksamitnej powierzchni z dekoracyjnym, czerwonym motywem dotyka się z przyjemnością! Pobudza pięć zmysłów, które decydują o tym, że można ją naprawdę pokochać. Zachwycająca dla oczu, przyjemna w dotyku, wydobywająca pełnię smaku podawanych w niej potraw i zatrzymująca ich aromaty w swoim wnętrzu. Niezwykła forma, idealna gładkość i zaskakujące współgranie funkcjonalności z dekoracyjnością to jej podstawowe zalety. Obsypywana na całym świecie nagrodami za formę, wyjątkowy design i sztukę dekoracji (m.in. Francja, Niemcy, Szanghaj, USA). Można myć w zmywarce i używać w mikrofalówkach. Touch! to pierwsza na świecie porcelana z wtopioną aksamitną materią gwarantująca unikalne doświadczenia zmysłowe. Naczynia touch! chronią dłoń przed gorącem.Opatentowana technologia Touch! otrzymała już kilka prestiżowych nagród w dziedzinie designu. Specjalna trójwymiarowa otoczka w 12 żywych kolorach zadziwia gładkością i aksamitnym połyskiem. Porcelana Touch! produkowana jest w niemieckiej manufakturze Kahla słynnej z troski o środowisko.W kolekcji touch! są filiżanki do espresso, cappuccino, macchiato, miseczki śniadaniowe, jak i pełna zastawa stołowa.

56 zł